Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sobota pełna dobrej energii

Poniedziałek, 21 maja 2018, 17:56
Autor: red
Świebodzice: Sobota pełna dobrej energii
Fot. STOWARZYSZENIE SENIOR=AKTYWNY OBYWATEL
19 maja był wyjątkowo bogatym w wydarzenia dniem w Świebodzicach. Kilkadziesiąt osób wzięło udział w przedpołudniowym Marszu Nordic Walking studentów trzeciego wieku oraz stowarzyszeń senioralnych.

Świebodzicki marsz odbył się tradycyjnie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza, a jego organizatorem było Stowarzyszenie „Senior=Aktywny Obywatel”.
- Jak co roku było to bardzo udane wydarzenie, dopisały nam i humory, i pogoda - mówi Bogumiła Kuliberda, prezes stowarzyszenia. – Dziękuję serdecznie wszystkim za udział i zapraszam do wspólnego maszerowania z nami częściej!

O godz. 11:00 rozpoczął się także festyn charytatywny „Gramy dla Kasjana”, któremu także patronował Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz. Na szkolnym boisku przy Szkole Podstawowej Nr 2 do późnego popołudnia odbywały się koncerty, przejażdżki motocyklami, można było zakupić pyszne, domowe wypieki, itp.

Festyn miał na celu zbiórkę pieniędzy na zakup specjalistycznego łóżka dla chorującego na dziecięce porażenie mózgowe Kasjana. Zebrano ok. 5 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group