Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Oleśnica: SP 4 wzięła udział w obchodach 60–lecia SZS

Piątek, 13 grudnia 2013, 10:32
Aktualizacja: 10:36
Autor: red.
Oleśnica: SP 4 wzięła udział w obchodach 60–lecia SZS
Fot. użyczone
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy jako jedna z sześciu najlepszych szkół w sporcie na Dolnym Śląsku została zaproszona do udziału w zawodach sportowo–rekreacyjnych „Uczniowie i Gwiazdy”. Zawody te odbyły się 10 grudnia w Oleśnicy i były zwieńczeniem obchodów 60–lecia SZS.

Trzydziestoosobowa reprezentacja każdej z sześciu szkół składała się z uczniów klas I-VI, nauczyciela, dwóch rodziców, przedstawiciela dyrekcji szkoły, przedstawiciela samorządu i „gwiazdy” – znanego sportowca. Naszą drużynę dzielnie wspierał dyrektor Departamentu Edukacji i Kultury Urzędu Miejskiego w Świdnicy Tadeusz Niedzielski, gwiazda sportu - zapaśnik olimpijski Julian Kwit, wicedyrektor szkoły Regina Suwalska, rodzice Maria Stempin, Halina Radzikowska, Marek Borowy , Michał Zelek oraz nauczyciel wychowania fizycznego Robert Skupień.

Rywalizacji sportowej towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji i wspaniała zabawa, a gwiazdy sportu m.in. Rafał Kubacki i Wojciech Bartnik poprzez swój udział dodawali splendoru zawodom. Czwórkę wspierał 70-osobowy zespół kibiców z naszej szkoły, który to głośnym aplauzem zagrzewał drużynę do rywalizacji. Uznanie należy się wszystkim uczestnikom wyjazdu, a pamiątkowa statuetka i sprzęt sportowy, który otrzymaliśmy za udział w zawodach, to namiastka wspomnień z tak udanej imprezy.

(SP 4)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group