Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 998
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: SP Zastruże świętuje Dzień Patrona

Środa, 6 czerwca 2018, 7:17
Autor: red
Zastruże: SP Zastruże świętuje Dzień Patrona
Fot. UM Żarów
Uroczystą mszą świętą oraz szkolną akademią społeczność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu uczciła dziś dzień patrona. Były liczne gratulacje, życzenia oraz podziękowania dla zaproszonych gości. Nie zabrakło także występu artystycznego, w którym główną rolę odegrała Pippi, bohaterka książek Astrid Lindgren.

Życzenia na ręce dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu Krystyny Wardach przekazał burmistrz Leszek Michalak. Nie zabrakło także upominków z okazji dzisiejszego święta Dnia Dziecka.
- Praca z młodym człowiekiem to nie tylko przekazywanie wiedzy i wyposażenie go we wszelkie niezbędne umiejętności, ale również pomoc w wyborze właściwej drogi rozwoju i wskazanie uniwersalnych wartości. W dniu tak szczególnego jubileuszu składam serdeczne życzenia dla grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Zastrużu. Niech stale towarzyszy Wam zapał w pracy wychowawczej i pedagogicznej. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka składam najlepsze życzenia, samych serdeczności i dużo uśmiechu na twarzy. Oby dzień dziecka trwał w kalendarzu przez 365 dni w roku - gratulacje na ręce dyrektor placówki w Zastrużu Krystyny Wardach składał burmistrz Leszek Michalak.

Życzenia wszystkim dzieciom złożyli również Urszula i Waldemar Ganczarek.

Szkolna uroczystość w Zastrużu była okazją do złożenia gratulacji całemu gronu pedagogicznemu. Dyrektor szkoły Krystyna Wardach wyjątkowe podziękowania złożyła na ręce wszystkich zaproszonych gości za wspieranie szkolnej placówki oraz byłych emerytowanych nauczycieli, którzy wciąż angażują się w życie szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group