Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spacerkiem po pomoście dopiero w zimie

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 13 września 2011, 16:02
Aktualizacja: 16:04
Autor: GrA
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Z uroków spacerów po pomostach nad świdnickim zalewem ani tego lata, ani nawet jesienią mieszkańcy miasta już nie skorzystają. Jeden z popularnych i chętnie odwiedzanych pomostów od czerwca jest zamknięty.

„Pomost grozi zawaleniem” - tabliczki z zakazem wstępu na jeden z pomostów nad świdnickim zalewem Witoszówka pojawił się na początku czerwca. Jeszcze przed wakacjami świdniccy radni podjęli decyzję o przeznaczeniu z budżetu miasta 60 tysięcy złotych na jego remont. Miał zostać wykonany, jak najszybciej, tak, by mieszkańcy miasta i turyści jeszcze podczas wakacji mogli korzystać z uroków spaceru po nim.

Nie udało się. - Pomost zostanie wyremontowany do końca listopada. Mamy opracowaną koncepcję przebudowy i obecnie szukamy wykonawcy robót – zapewnia Agnieszka Dochniak ze świdnickiego Urzędu Miejskiego.

Świdniczanie muszą więc uzbroić się w cierpliwość i póki co korzystać z drugiego, czynnego pomostu.

O sprawie pisaliśmy tu: Uwaga grozi zawaleniem! – na spacer nie po pomoście

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~www.moja-swidnica.blog.pl 14-09-2011 9:17
NIe udalo sie to mało merytoryczne; należy konkretnie odpowiedzieć, dlaczego nie doszlo do zrealizowania tego zamierzenia. Czy redakcja nie była ciekawa i nie odpytala urzędu? Dla przypomnienia: http://www.swidniczka.com/news,single,init,article,7019. Pieniadze były, czasu chyba też dość. A tu du...a.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group