Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Śpiewają, tańczą, strzelają

Sobota, 1 września 2018, 11:42
Aktualizacja: 11:44
Autor: red
Świebodzice: Śpiewają, tańczą, strzelają
Fot. UM Świebodzice
Zespół śpiewaczo – taneczny „Akord” działający przy Oddziale Rejonowym PZERiI w Świebodzicach zdobył serca publiczności na IX Festiwalu Kultury Ludowej w Kobierzycach.

W przeglądzie uczestniczyło 17 zespołów ludowych z całęgo Dolnego Śląska.

Nasi świebodziccy seniorzy spodobali się publiczności, bo nie tylko dobrze śpiewają, ale i tańczą, i to w rytmie country! Występ „Akordu” dodatkowo okraszony wystrzałami z cowbojskiego colta wywarł naprawdę spore wrażenie. W efekcie „akordziści” zdobyli III miejsce oraz nagrodę publiczności. Gratulujemy i dziękujemy za piękną promocję Świebodzic.
- Nagroda publiczności jest dla nas najcenniejszą oceną, to nagroda dla nas wszystkich za wniesiony trud i wysiłek wszystkich członków zespołu – podkreśla Aleksander Jermakow, nowy przewodniczący związku, a jednocześnie menadżer zespołu. - Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim członkom zespołu „Akord” za wspólne śpiewanie, taniec i świetną zabawę – mówi przewodniczący.

A umiejętności naszych rozśpiewanych i roztańczonych seniorów zobaczymy już niebawem w Świebodzicach, podczas dorocznych Senioralii, które odbędą się na początku października.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group