Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sporo narkotyków trzymał w mieszkaniu

Sobota, 16 marca 2019, 17:24
Autor: red
Świebodzice: Sporo narkotyków trzymał w mieszkaniu
Fot. KPP Świdnica
Działania policjantów z Komisariatu Policji w Świebodzicach, ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, doprowadziły do zatrzymania 37–letniego mężczyzny u którego w mieszkaniu ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji.

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach „odwiedzili” w tym celu 37-letniego świebodziczanina. Mundurowi weryfikowali informację, według której wymieniony miał posiadać w mieszkaniu niedozwolone substancje w postaci środków odurzających oraz substancji psychotropowych.

Wiedza operacyjna potwierdziła się. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i ujawnili w miejscu jego zamieszkania blisko 60 porcji narkotyków. Jednak okazało się że to nie jedyne co 37-latek miał na sumieniu, po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się że mężczyzna był poszukiwany.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 37-latek odpowie teraz przed sądem.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group