Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sporo przewinień

Poniedziałek, 13 stycznia 2020, 9:42
Aktualizacja: 13:45
Autor: red
Świdnica: Sporo przewinień
Fot. KPP Świdnica
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 32–letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez świdnickich policjantów. Podczas kontroli drogowej okazało się, że zatrzymany nie posiada prawa jazdy, a samochód badań technicznych, ale on sam w chwili zatrzymania posiadał środki odurzające.

11 stycznia około godziny 23.00 policjanci z Wydziału Prewencji świdnickiej komendy, patrolując rejon miasta zauważyli samochód osobowy marki Peugeot 307. Pojazdem tym poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Kierujący - 32-letni mieszkaniec Piławy Górnej był trzeźwy, ale po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 32-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie ma aktualnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

W czasie kontroli 32-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, czym wzbudził podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. Na pytanie funkcjonariuszy, czy mężczyzna posiada przy sobie jakiekolwiek rzeczy prawnie zabronione, mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom zawiniątko z zawartością zielonego suszu, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. 32-latek posiadał przy sobie kilka porcji tego narkotyku.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group