Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Sportowe Święto w Roztoce

Poniedziałek, 19 września 2016, 9:31
Autor: red
Roztoka: Sportowe Święto w Roztoce
Fot. organizatorzy
Już tylko kilka dni dzieli nas od niecodziennego święta w Roztoce.

Święta, które zgromadzi ponad sześciuset sympatyków biegania z całego województwa dolnośląskiego. Odliczamy już pozostałe godziny.

22 września to dzień, który niemal od roku jest tematem nieustannych rozmów wszystkich osób zaangażowanych w organizację Jesiennych Finałów Biegów Przełajowych: przedstawicieli LZS, pod auspicjami których odbywają się igrzyska, przedstawicieli GOKSiR Dobromierz oraz Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Roztoce. Wiele spotkań organizacyjnych, wiele podjętych decyzji, wiele wykonanych prac porządkowych i przygotowawczych. To wszystko już za nami.

Już czwartek 22 września, od wczesnych godzin porannych, do Roztoki zaczną zjeżdżać przedstawiciele szkół z całego Dolnego Śląska, którzy wcześniej z powodzeniem przeszli etap eliminacji w swoich okręgach.

W poszczególnych kategoriach wiekowych wystartować mogą osoby, które wcześniej wzięły udział w eliminacjach strefowych i zajęły odpowiednio miejsca od 1 do 6. Niemniej jednak zapraszamy wszystkie biegaczki i wszystkich biegaczy chcących wziąć udział w biegu otwartym (roczniki 1996 i starsze). Będzie można poznać przygotowaną przez nas trasę, która rozpoczyna się na boisku szkolnym, a następnie opuszcza teren szkoły na tzw. „Kasztanówkę”, aby wrócić na jedno okrążenie na przygotowaną specjalnie na tę okazję bieżnię lekkoatletyczną.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody:

Vouchery o nominale 200 zł na zakupy w sieci sklepów Regatta,

Koszulki biegowe od marki New Balance,

Odzież biegową od marki Nessi,

Książki od Wydawnictwa Instytut Wydawniczy Erica.

Pula nagród opiewa na kwotę 10 000 zł.

Wszystkie zainteresowane osoby chcące wystartować lub tylko kibicować zapraszamy 22 września od godziny 10:00 na boisko przy Zespole Szkół w Roztoce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group