Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sportowy talent

Wtorek, 30 marca 2021, 9:24
Autor: red
Żarów: Sportowy talent
Fot. UM Żarów
Ambitna, zdolna, pełna pasji i samozaparcia. W grudniu 2020r. otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Judoków. To wielkie osiągnięcie naszej mieszkanki.

Nikola Kamińska mieszkanka Mrowin za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy otrzymała podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka oraz zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

– Cieszymy się, że mieszkańcy naszej gminy osiągają sportowe sukcesy i zdobywają wysokie lokaty na szczeblu regionalnym i krajowym. Dla nas, naszych mieszkańców to wielka duma, że reprezentują gminę Żarów podczas różnych zawodów sportowych. Gratulujemy młodej zawodniczce judo i wierzymy, że Nikola zaskoczy nas jeszcze nie raz i zdobędzie najwyższe trofeum w tej dyscyplinie sportowej – gratulowali burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Nikola na co dzień trenuje w barwach klubu AKS Strzegom. Ostatnio zajęła II miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Judo, które odbyły się 20 lutego w Łagiewnikach. Pokazała na matach wielką klasę, co pozwoliło jej sięgnąć po srebrny medal.

Gratulujemy młodej zawodniczce i życzymy dalszych sukcesów na matach Polski i Europy. Mamy nadzieję, że nowy strój przyniesie Nikoli wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group