Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Spotkanie opłatkowe w Kalnie

Piątek, 29 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Kalno: Spotkanie opłatkowe w Kalnie
Fot. www.um.zarow.pl
Przy wspólnym stole, jasełkach w wykonaniu dzieci i opłatku w sobotę, 23 stycznia mieszkańcy Kalna tradycyjnie podsumowali miniony rok. Podczas spotkania opłatkowego nie zabrakło także noworocznych życzeń oraz wspólnego kolędowania.

Mieszkańcy Kalna przygotowali również specjalną niespodziankę z okazji Dnia Babcia i Dziadka. - To już tradycja w naszej wsi. Każdego roku, jeszcze w okresie świąteczno-noworocznym spotykamy się na świetlicy wiejskiej, aby nie tylko podsumować cały rok. To dobry moment, aby zaplanować nowe działania, podzielić się opłatkiem i zaśpiewać kolędy. Dla wszystkim mieszkańców dzieci i młodzież przygotowują jasełkowe przedstawienie, a najmłodsi recytują wierszyki dla swoich dziadków. Nie brakuje także występu naszej młodzieży w przebraniu kolędników. Nastrój świąteczny jeszcze przecież trwa! Serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszej wsi za tak liczny udział w spotkaniu.

Zapraszamy do wspólnej integracji podczas uroczystości i imprez, których nie brakuje w Kalnie. Niebawem znów będziemy wspólnie świętować, ale tym razem zbliżający się powoli Dzień Kobiet - cieszyła się Ewa Wołek główna organizatorka życia kulturalnego na terenie Kalna.

Noworoczne życzenia wszystkim mieszkańcom Kalna składali także burmistrz Leszek Michalak, radny Rady Miejskiej Mieczysław Myrta oraz sołtys wsi Andrzej Rachwał. - Cieszę się, że mogę być tutaj dziś razem z Wami. Gratuluję pomysłów i różnych przedsięwzięć, które podejmowane są na rzecz wszystkich mieszkańców. Życzę udanego 2016 roku i cóż … wciąż niegasnącego zapału, którego wielu mogłoby Wam pozazdrościć. Niech to będzie dobry rok - mówił w trakcie spotkania burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group