Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Spotkanie piłkarzy

Poniedziałek, 6 stycznia 2020, 18:42
Aktualizacja: Środa, 8 stycznia 2020, 12:44
Autor: red
Żarów: Spotkanie piłkarzy
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie sportowcy aktywnie powitali Nowy Rok, biorąc udział w noworocznym meczu piłkarskim.

Spotkanie dla wszystkich piłkarzy, działaczy i sympatyków piłki nożnej w środę, 1 stycznia zorganizował klub sportowy „Zjednoczeni Żarów”.

– Dziękujemy za tak liczny udział w dzisiejszym spotkaniu piłkarskim. Powitaliśmy rok na sportowo, składając sobie życzenia. Była miła atmosfera, piękna pogoda, a każdy mógł się posilić gorącą kiełbaską z grilla – mówił Norbert Gałązka wiceprezes klubu sportowego „Zjednoczeni Żarów”.

Wynik był sprawą drugorzędną. Liczyła się przede wszystkim dobra wspólna zabawa, a przy okazji również aktywność na świeżym powietrzu. Podczas spotkania sportowcy złożyli sobie także noworoczne życzenia. Wszystkim zawodnikom świąteczne życzenia składał również burmistrz Leszek Michalak.

– Nowy Rok można uczcić nie tylko szampanem, wystrzałami, ale również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców, którzy w takim dniu, po zabawach, znaleźli czas, aby zagrać na boisku mecz. Wszystkim naszym mieszkańcom życzę, aby to był dobry rok, w którym spełnią się wszystkie marzenia – składał życzenia burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group