Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1362
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie z Izabelą Frączyk

Sobota, 9 marca 2024, 9:26
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie z Izabelą Frączyk
Fot. UM Świebodzice
W środę 6 marca w Oddziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie czytelników z pisarką Izabelą Frączyk. Autorka, słynie z bestsellerowych powieści obyczajowych.

Stworzyła między innymi trylogię zatytułowaną „Stajnia w Pieńkach" oraz cykl pod tytułem „Wszystko nie tak", jest też autorką znanej i lubianej przez czytelników w Polsce serii „Śnieżna grań".

Pisarkę oraz uczestników spotkania powitała Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beata Wiciak, która serdecznie podziękowała za obecność. Czytelnicy mogli wysłuchać historii autorki, dowiedzieć się jak zaczęła się jej przygoda z pisarstwem oraz posłuchać o planach na przyszłość. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze, a autorka z przyjemnością rozdawała autografy swoim czytelnikom.

Izabela Frączyk urodziła się 4 lipca 1970 roku w Krakowie. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group