Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie z przedsiębiorcami

Niedziela, 20 marca 2022, 13:01
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie z przedsiębiorcami
Fot. UM Świebodzice
Lokalni przedsiębiorcy pełnią bardzo ważną rolę w życiu społecznym i gospodarczym naszego miasta, angażują się w budowanie pozytywnego wizerunku Gminy Świebodzice, wspierają wydarzenia i imprezy miejskie.

Zorganizowane w dniu 18 marca w Sali Metalowiec przez Burmistrza Miasta Pawła Ozgę uroczyste spotkanie z przedsiębiorcami było okazją do podziękowania lokalnym firmom za duże zaangażowanie i bardzo dobrą współpracę z Miastem Świebodzice.

Gospodarzem uroczystości był Burmistrz Miasta Paweł Ozga. W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Starosta Powiatu Świdnickiego Piotr Fedorowicz, były Burmistrz Jan Wysoczański. Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Ksiądz Proboszcz Józef Siemasz, lokalni przedsiębiorcy, rolnicy oraz prezesi spółek miejskich.

Burmistrz Miasta Paweł Ozga witając Gości odniósł się do wojny na Ukrainie. Burmistrz podziękował także nie tylko za okazywaną pomoc obecnie, ale również przez ostatnie dwa lata, zwrócił się do przedsiębiorców:

to Państwo świebodziccy przedsiębiorcy są motorem napędowym rozwoju Świebodzic. Dziękuję za ogromny wkład w rozwój społeczno-gospodarczy miasta, tworzenie i utrzymanie miejsc pracy dla naszych mieszkańców oraz ogromną pomoc okazywaną bezinteresownie, kiedy sytuacja tego wymaga. Hasło Świebodzice miastem serc to dziś nie pusty slogan.

W swym wystąpieniu Burmistrz odniósł się także do realizacji ważnych dla mieszkańców zadań, inwestycji.

Uroczystość uświetnił swym profesjonalnym występem lokalny zespół Świebodziczanie, któremu dowodzi Pan Aleksander Jermakow Przewodniczący Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Program artystyczny nawiązywał do Solidarności z Ukrainą, zaśpiewała także utalentowana Weronika Wąsowska. Bardzo miłym akcentem podczas uroczystości było wręczenie przez Burmistrza Miasta Pawła Ozgę oraz Zastępce Burmistrza Tobiasz Wysoczański lokalnym firmom symbolicznych podziękowań oraz upominków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group