Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 590
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Spotkanie z seniorami

Poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 11:32
Autor: red
Świdnica/REGION: Spotkanie z seniorami
Fot. KPP Świdnica
Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze cykl spotkań rozpoczęli 1 marca. Drugi program na żywo zaprezentowany zostanie już 12 kwietnia o godzinie 9:00 na platformie YouTube.

W dobie pandemii, w związku z tym, iż nie są wskazane spotkania twarzą w twarz, właśnie przez internet chcemy trafić do seniorów i uwrażliwić ich oraz resztę społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstw.

Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Materiały udostępnione zostaną także w lokalnych mediach. Wszyscy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, otrzymają również informacje do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na naszym terenie, jak również dostaną możliwość zadawania pytania, na które w trakcie programu odpowie policjant.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami w dniu 12 kwietnia 2021 roku od godziny 9.00 w serwisie Youtube na profilu Koemdy Powiatowej Policji w Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group