Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1014
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Stały punkt kontroli

Czwartek, 1 czerwca 2023, 11:10
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Stały punkt kontroli
Fot. KPP Świdnica
Czy autokar, którym jedzie moje dziecko jest bezpieczny? To pytanie zadają sobie rodzice widząc pojazd który ma zawieść ich pociechy na miejsce wypoczynku. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy przypominają, że istnieje możliwość przeprowadzenia kontroli stanu technicznego autobusu.

Sprawny technicznie pojazd oraz trzeźwy i wypoczęty kierujący to gwarancja bezpiecznej podróży. Aby zaplanowana trasa przebiegała spokojnie i zakończyła się bezpiecznym powrotem do domu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy dokonują kontroli stanu technicznego autokarów oraz stanu trzeźwości kierujących.

Organizator wycieczki lub rodzic wysyłający swoje dziecko w podróż, który zdecyduje się na kontrolę autobusu powinien zgłosić taką potrzebę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy.

Ale informujemy, że w Świdnicy na ul. Esperantystów 14 – parking stacji paliw „ORLEN” od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-8:30 funkcjonuje stały punkt kontroli autokarów, gdzie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy kontrolują podstawione autobusy bez konieczności wcześniejszych zgłoszeń.

W przypadku dni weekendowych tj sobota i niedziela lub godzin innych niż 6:30-8:30 prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w Wydziale Ruchu Drogowego KPP Świdnica faks 87 558 77 lub u Oficera Dyżurnego świdnickiej komendy faks 87 552 30.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group