Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowice: Stanowice: seniorzy uhonorowani

Sobota, 19 listopada 2016, 7:34
Autor: red
Stanowice: Stanowice: seniorzy uhonorowani
Fot. UM Strzegom
Podobnie jak w ubiegłych latach, Rada Sołecka w Stanowicach zorganizowała bal dla najstarszych mieszkańców wsi. Jest to piękna i godna naśladowania tradycja.

Bal rozpoczął się kilka minut po godzinie osiemnastej. Gości przywitała sołtys Stanowic Zdzisława Dmytrarz, czytając napisany przez siebie wiersz. Ciepłe słowa do zebranych skierował obecny na balu burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta. Uczestnikiem imprezy był także zastępca burmistrza - Wiesław Witkowski.

Następnie głos zabrał Piotr Szmidt - radny Rady Miejskiej w Strzegomiu, który podziękował za zaproszenie na bal i złożył seniorom życzenia. Najstarsi z gości – pani Wiśniowska oraz pan Mańkowski otrzymali upominki od Rady Sołeckiej, burmistrza oraz radnego.

Później rozpoczęła się zabawa taneczna. Wszyscy bawili się świetnie do późnych godzin, udowadniając, że - mimo trochę starszego wieku - na parkiecie potrafią sobie świetnie poradzić. Uczestnicząc w balu wykorzystali okazję do spotkania ze znajomymi i spędzenia przyjemnie sobotniego wieczoru.

Jak zwykle świetnym wodzirejem była Elżbieta Pienio z SCK w Strzegomiu, która fantastycznie rozbawiała uczestników balu humorem i zabawnymi konkursami. Miłą niespodzianką był występ Józefa Kuźmy oraz Anety Sypko, którzy zaprezentowali lubiane przez wszystkich utwory.

Słowa uznania należą się organizatorom – sołtysowi i Radzie Sołeckiej za to, że pamiętają o najstarszych mieszkańcach Stanowic.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group