Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 733
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Starosta po poślizgu cudem uniknął zderzenia z drzewem

Środa, 23 lutego 2011, 15:34
Aktualizacja: Czwartek, 24 lutego 2011, 7:02
Autor: KO
Świdnica: Starosta po poślizgu cudem uniknął zderzenia z drzewem
Fot. Wiktor Bąkiewicz
– Droga była bardzo śliska – mówią zgodnie starosta Zygmunt Worsa, który prowadził służbową skodę i jego pasażerka, Sabina Cebula. – Tyle mi brakowało, żebym w drzewo uderzył – pokazuje nam zdjęcie wykonane zaraz po zdarzeniu telefonem komórkowym włodarz powiatu. Oblodzona nawierzchnia jest już za rogatkami powiatu.

Około południa starosta Worsa jechał z członkinią zarządu powiatu Sabiną Cebulą trasą Sady-Tąpadła. Na drodze już w powiecie wrocławskim auto wpadło w poślizg. Kierujący powiatową skodą tak manewrował, że samochód ostatecznie stanął pomiędzy drzewami. Z jednej strony maskę od pnia dzieliło kilkanaście centymetrów.

- Cudem się udało - powiedzieli nam szefowie powiatu zaraz po wyjściu z izby przyjęć świdnickiego Latawca. Członkini zarządu ma lekki uraz kręgów szyjnych, założono jej kołnierz ortopedyczny. Starosta Zygmunt Worsa ma lekkie obrażenia twarzy po tym, jak został uderzony poduszką powietrzną.

Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia, świdnicka drogówka zajęła się uczestnikami zdarzenia drogowego, gdy tylko opuścili oni szpital.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group