• Czwartek, 24 października 2019
  • Godz. 4:41
  • Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
  • Czytających: 758
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Startuje klasa A, na start wicelider podejmie trzecią siłę tabeli

Wiadomości: klasa A
Piątek, 21 marca 2014, 20:50
Aktualizacja: 20:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo ciekawie zapowiada się inauguracja wiosennych rozgrywek w klasie A. W grupie I Czarni Wałbrzych podejmą na własnym obiekcie Granit Roztoka.

17. kolejka klasy A – grupa I
Nysa Kłaczyna - Górnik Boguszów-Gorce 23 marca, 14:00
Tęcza Bolesławice - Włókniarz Głuszyca 23 marca, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 23 marca, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów - Zdrój Jedlina Zdrój 23 marca, 15:00
Czarni Wałbrzych - Granit Roztoka 23 marca, 14:00
Unia Jaroszów - Cukrownik Pszenno 23 marca, 15:00
KS Walim - Grom Witków 23 marca, 15:00
Sudety Dziećmorowice - Wenus Nowice 23 marca, 15:00

Tabela
1. S. Dziećmorowice--------16 - 35 - 38-21
2. Czarni Wałbrzych--------16 - 33 - 46-28
3. Granit Roztoka-----------16 - 33 - 28-13
4. Zdrój Jedlina Z.-----------16 - 33 - 39-23
5. Grom Witków--------------16 - 26 - 39-23
6. Unia Jaroszów------------16 - 26 - 35-23
7. Orzeł Mieroszów----------16 - 25 - 40-28
8. Cukrownik Pszenno-------16 - 25 - 30-23
9. Wenus Nowice-------------16 - 22 - 41-29
10. Gwarek Wałbrzych-------16 - 21 - 25-30
11. KS Walim------------------16 - 21 - 28-45
12. Włókniarz Głuszyca------16 - 16 - 21-35
13. Tęcza Bolesławice--------16 - 13 - 25-54
14. Zieloni Mrowiny-----------16 - 12 - 27-49
15. Górnik Boguszów---------16 - 12 - 18-46
16. Nysa Kłaczyna------------16 - 11 - 19-29

17. kolejka klasy A – grupa II
Boxmet Piskorzów - Ślęża Ciepłowody 23 marca, 15:00
Czarni Sieniawka - Wieża Rudnica 23 marca, 12:00
Delta Słupice - Polonia Ząbkowice Śląskie 23 marca, 15:00
Skałki Stolec - Koliber Uciechów 23 marca, 15:00
Zieloni Łagiewniki - Tarnovia Tarnów 23 marca, 13:00
Płomień Makowice - Zgoda Grodziszcze 23 marca, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Błękitni Owiesno 23 marca, 11:00
Rawa Boleścin - Niemczanka Niemcza 23 marca, 11:00

Tabela
1. Niemczanka-----------16 - 39 - 50-22
2. LKS Gola Św.----------16 - 34 - 41-19
3. Płomień Makowice---16 - 34 - 52-30
4. Polonia Ząbkowice---15 - 32 - 45-24
5. Skałki Stolec----------15 - 29 - 49-16
6. Koliber Uciechów-----16 - 27 - 34-22
7. Tarnovia Tarnów------16 - 27 - 42-46
8. Zieloni Łagiewniki-----16 - 27 - 36-34
9. Delta Słupice----------16 - 22 - 33-35
10. Rawa Boleścin-------16 - 20 - 44-49
11. Czarni Sieniawka----16 - 19 - 29-36
12. Zgoda Grodziszcze--16 - 14 - 29-44
13. Boxmet Piskorzów---16 - 12 - 22-44
14. Ślęża Ciepłowody----16 - 10 - 18-45
15. Wieża Rudnica--------16 - 8 - 32-61
16. Błękitni Owiesno------16 - 7 - 23-52

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group