Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Statuetka „Gazela Biznesu 2015” dla jaworzyńskiej firmy

Środa, 10 lutego 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Jaworzyna Śląska: Statuetka „Gazela Biznesu 2015” dla jaworzyńskiej firmy
Fot. www.jaworzyna.net
Już po raz trzeci jaworzyńska firma B&W Sp. z o.o. znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, wynikiem czego jest otrzymanie prestiżowej statuetki „Gazela Biznesu 2015”. Statuetkę podczas uroczystej gali, która odbyła się we Wrocławiu, odebrał Paweł Bujak – Prezes Zarządu B&W Sp. z o.o. w Jaworzynie Śl., wcześniej przedsiębiorstwo otrzymało tę nagrodę w 2013 i 2014 roku.

B&W Sp. z o.o. to niezwykle dynamicznie rozwijające się w ostatnich latach przedsiębiorstwo, funkcjonuje na polskim rynku od 2003 roku i specjalizujące się w kompleksowej budowie instalacji technologicznych i procesowych: ich projektowania, kosztorysowania, produkcji, dostawy, montażu wraz z uruchomieniem systemów, dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego oraz browarniczego, firma ponadto nie dawno uruchomiła drugi zakład w Jaworzynie Śląskiej, który zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: zbiorników magazynowych o różnych pojemnościach, pasteryzatorów, mieszalników procesowych, zbiorników ciśnieniowych jak i platform i podestów.

B&W Sp. z o.o. zatrudnia ponad 100-stu pracowników i współpracowników z terenu naszej gminy o wysokich kompetencjach i kwalifikacjach z różnych dziedzin. Najwyższą wartością w firmie są ludzie, dlatego stawia ona duży nacisk na bezpieczeństwo pracy oraz podnoszenie kwalifikacji przez pracowników. Swoim bezkompromisowym i konsekwentnym dążeniem do realizacji zakładanych celów, zdobyli wysoką pozycją na rynku, lecz na tym nie spoczywają i cały czas stawiają przed sobą nowe wyzwania, by być jeszcze bardziej doskonałym. Potwierdzeniem jakości usług firmy B&W Sp. z o.o. jest uzyskany Certyfikat Jakości ISO 9001:2000.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group