Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grochotów: Stracił prawo jazdy, bo w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h

Niedziela, 24 marca 2019, 9:52
Autor: red
Grochotów: Stracił prawo jazdy, bo w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h
Fot. KPP Świdnica
Policjanci ze świdnickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 31–letniego kierującego, który w obszarze zabudowanym jechał o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w czasie codziennej służby przeprowadzają szereg kontroli drogowych w związku z przekroczeniem prędkości. Jak pokazują statystyki, bardzo często właśnie nadmierna prędkość staję się przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych.

Niestety pomimo licznych apeli o bezpieczną jazdę kierowcy wciąż zatrzymywani są w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości, potwierdza to kolejny przypadek odebrania prawa jazdy 31-letniemu kierującemu, który w obszarze zabudowanym, w miejscowości Grochotów, jechał o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu świdnickiego jechał z prędkością aż 117 km/h czyli przekroczył tym samym prędkość o 67 km/h

Nieodpowiedzialny kierujący otrzymał mandat karny w wysokości 400 zł i 10 punktów karnych oraz co chyba najbardziej dotkliwe, stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group