Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Stracił uprawnienia

Wtorek, 17 grudnia 2019, 11:36
Autor: red
powiat świdnicki: Stracił uprawnienia
Fot. KPP Świdnica
Kolejny kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące za rażące przekroczenie prędkości. Policjanci ze świdnickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie gminy Świdnica kierującą samochodu marki Peugeot 307, która na ograniczeniu do „pięćdziesiątki” jechała o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 24-letnią kobietę, która straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące za poruszanie się z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym, a tym samym stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Świdnickiej komendy pełniąc służbę na terenie gminy Świdnica, zauważyli pojazd marki Peugeot 307 jadący w terenie zabudowanym z dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia prędkości do 50 km/h, pędzi aż 115 km/h. Mundurowi zatrzymali kierującą do kontroli drogowej. Okazała się nią 24-letnia mieszkanka powiatu dzierżoniowskiego.

W związku z popełnionym przez 24-latkę wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto ukarali ją mandatem, a na jej konto trafiło aż 10 punktów karnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group