• Wtorek, 17 września 2019
  • Godz. 23:03
  • Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
  • Czytających: 853
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Strażnicy pomogą mieszkańcom Siostrzanej

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 12 lutego 2016, 7:17
Aktualizacja: Sobota, 20 lutego 2016, 13:37
Autor: opr.red.
Fot. www.sm.swidnica.pl
Pomimo wielu apeli o rozsądek, przestrzeganie prawa oraz poszanowanie norm społecznych strażnicy nadal ujawniają miejsca spożywania alkoholu, pomimo występującego zakazu.

W dniu 09.02. w godzinach popołudniowych strażnicy dokonali dwóch kontroli przy ulicy Siostrzanej w Świdnicy i w obydwu przypadkach ujawnili osoby zakłócające porządek i spożywające napoje alkoholowe. Zachowania takie miały miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw dla dzieci. Wobec sprawców naruszenia obowiązującego porządku prawnego zastosowano postępowanie w sprawie o wykroczenie zakończone mandatami karnymi.

Jest to następne miejsce, które zostało objęte szczególnym nadzorem strażników. Bliskość obiektów handlowych, bloków mieszkalnych, jak też obecność dzieci na placu zabaw usytuowanym w tym miejscu powodują duże wyczulenie społeczne i potrzebę reakcji na wybryki i niecenzuralne zachowania powodowane alkoholem. Hałas, krzyki, nawoływania, słowa wulgarne, czyny nieobyczajne, zaczepianie przechodniów - to efekty towarzyszące rozbawionym uczestnikom „trunkowych” libacji.

Apelujemy zatem do wszystkich - jesteś świadkiem spożywania alkoholu w miejscu publicznym - reaguj! Bezpłatny nr telefonu 986.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~taki_jeden 12-02-2016 19:56
Apelujemy, zostań kapusiem, daj pracę straży miejskiej. Jakoś nigdy nie widziałem żeby ktoś spożywał alkohol w ciągu dnia na placu zabaw (w czasie kiedy są tam dzieci), za to codziennie widzę jak właściciele psów robią sobie z niego zwierzęcą toaletę.
~Ja 13-02-2016 9:01
Jeżeli ten wpis sprawił, że jesteś z siebie dumny, to gratuluję!
~Ruda wrr 18-02-2016 2:16
Taki jeden - w takim razie i w przenośni , i faktycznie gówno widziałeś. Non stop na siostrzanej pijaczki chleja i szczaja po bramach. Urządzają sobie notorycznie libacje i przy dzikach, i wspomnianym placu zabaw. Huczne imprezki dzieją się praktycznie 24 h na dobę. Może dla ciebie nie jest to extremum, ale dla ludzi żyjących obok tego syfu , tak. Bardzo chciałabym aby sytuacje gdzie nachlany pajac drze mordę pod oknami mego domu i macha penisem na oczach ogółu przeszły do historii. Jeśli dbam o bezpieczeństwo moje i bliskich , to tak , będę kapusiem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group