Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 568
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Strzegom gminą roku!

Wtorek, 11 października 2016, 19:01
Autor: red
Strzegom: Strzegom gminą roku!
Fot. UM Strzegom
Nagroda w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu, tytuł „Gmina Roku 2016”, jak również Złota Perła Jakości QI to kolejne, zaszczytne wyróżnienia dla gminy Strzegom.

Podczas uroczystych gali w Warszawie odebrali je burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, sekretarz gminy Iwona Zabawa oraz przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Marczak.

Gmina Strzegom może pochwalić się Złotą Perłą Jakości QI, którą przyznano za udział w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii „QI Services Usługi Najwyższej Jakości”. Uroczyste wręczenie tego wyróżnienia miało miejsce podczas Europejskiego Forum Jakości w Warszawie 29 września 2016 r.
- Program Najwyższa Jakość QI od lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. Dlatego bardzo cieszymy się, że dostrzeżono nasze starania o dbałość usług – mówi Iwona Zabawa.

Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiego Gospodarki", podczas której przyznano nagrody w plebiscycie „Orły Polskiego Samorządu” odbyła się natomiast 30 września 2016 r., również w Warszawie. Tytuł „Gminy roku 2016” trafił do strzegomskiego samorządu.
- Cieszę się, że nasza gmina dołączyła do grona najlepszych samorządów w kraju, że możemy inspirować innych i być dla nich wzorem. To wielka radość, ale i zobowiązanie do jeszcze intensywniejszej pracy - komentuje Zbigniew Suchyta.

Otrzymując statuetkę Orła Polskiego Samorządu, gmina Strzegom dołączyła do grona samorządów, które są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, o których mówi się, że są wizytówką polskiej gospodarki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group