Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sudecki Związek Pracodawców wspiera dialog społeczny

Piątek, 13 grudnia 2013, 10:40
Aktualizacja: 10:43
Autor: red.
18 grudnia odbędzie się już VI podsumowujące spotkanie konsultacyjno –informacyjne organizowane w ramach projektu "Wzmocnienie rozwoju Sudeckiego Związku Pracodawców" realizowanego od kwietnia 2013 roku przez Sudecki Związek Pracodawców. Głównym celem projektu realizowanego w ramach POKL jest zwiększenie udziału lokalnych pracodawców w regionalnym dialogu społecznym. Kolejne spotkanie pod nazwą "Dialog społeczny na Dolnym Śląsku –rozwiązania dla lokalnych pracodawców" odbędzie się w Zamku Książ, w Wałbrzychu.

Zaproszeni do dialogu rozmówcy:
dr Jerzy Tutaj, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, dr Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha, Lech Pilawski, Dyrektor Generalny, Konfederacja Lewiatan, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, poseł na Sejm RP, Marcin Kowalski, wiceprezes Zarządu Sudeckiego Związku Pracodawców, Artur Mazurkiewicz, prezes Zarządu Sudeckiego Związku Pracodawców.

odpowiedzą na pytania:
Jakie są perspektywy rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej?, Jakie wsparcie będą mogli uzyskać przedsiębiorcy w nowym okresie programowania UE?, Jak pracodawcy powinni zabiegać o kształtowanie przyjaznego otoczenia biznesowego? Jakie korzyści dla pracodawców niesie nowa Ustawa antykryzysowa?

Celem spotkania jest wskazanie pracodawcom, instytucjom otoczenia biznesu i samorządom, możliwości i szans płynących ze współpracy na rzecz rozwoju dialogu społecznego w celu zapewnienia lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego.

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia 2013 roku o godz. 12.30 w Zamku Książ, w Wałbrzychu.

Po konferencji odbędzie się organizowana przez Zarząd Sudeckiego Związku Pracodawców - Wigilia Dolnośląskich Pracodawców, która rozpocznie się o godzinie 16.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w w/w wydarzeniach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group