Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1120
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Sukces uczniów

Piątek, 10 września 2021, 17:15
Autor: red
Strzegom: Sukces uczniów
Fot. UM Strzegom
Z ogromną przyjemnością informujemy, że film wykonany przez uczniów PSP nr 4 w Strzegomiu został nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno–Cyfrowym „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”.

Konkurs był zorganizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zespół uczniowski w składzie: Amelia Sozańska, Aleksander Niemczuk, Maciej Kimmel, Kacper Łoś i Nataniel Siembrzuch wygrał dla szkoły mobilną pracownię multimedialną, składającą się z 16 laptopów i szafy do ich przechowywania oraz indywidualne nagrody dla każdego członka drużyny. Uczniowie pracowali pod opieką koordynatora - nauczyciela informatyki Katarzyny Kupczyk. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie nie tylko zdobyli nowe umiejętności cyfrowe i miło spędzili czas, ale również zgłębiali wiedzę geograficzną, historyczną, społeczną na temat Funduszy Norweskich i EOG, państw-darczyńców i roli wsparcia pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ograniczaniu różnic społecznych i gospodarczych.

Nagrodzona praca powstała podczas nauki zdalnej w okresie od 20 stycznia do 30 marca. Można ją obejrzeć w Galerii Prac Nagrodzonych (klasy 4-6) na stronie: www.otymsiewie.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group