Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: „Świadomy Junior” w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach

Czwartek, 14 czerwca 2018, 7:09
Aktualizacja: 12:11
Autor: red
Świebodzice: „Świadomy Junior” w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy odwiedził młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach w ramach akcji prewencyjnych „Świadomy Junior” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo ...nad wodą”. Tematem spotkania z młodzieżą była min. cyberprzemoc, profilaktyka dotycząca środków odurzających. W czasie spotkania nie zabrakło też wspólnych rozmów dotyczących bezpiecznego, letniego wypoczynku

13 czerwca w ramach akcji prewencyjnych „Świadomy Junior” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo …..nad wodą” funkcjonariusz świdnickiej komendy nadkom. Robert Topolski spotkał się z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach.

Podczas spotkania funkcjonariusz rozmawiał ze słuchaczami o cyberprzemocy, cyberprzestępczości i związanej z nią odpowiedzialnością prawną.

Z młodzieżą poruszony został również temat środków odurzających i dopalaczy, miało to na celu: podniesienie poziomu świadomości w zakresie problematyki narkotykowej, przekazanie informacji na temat odpowiedzialności karnej za posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających. Policjant zachęcał młodych ludzi do prezentowania stanowczej postawy NIE wobec narkotyków.

Funkcjonariusz rozmawiał z młodzieżą również o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku nad wodą, omówiono min. skoki do wody, prądy wodne, zakaz kąpieli, poruszanie się po wodzie żaglówkami, pontonami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group