Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świątecznie w Związku Emerytów

Piątek, 22 grudnia 2017, 7:14
Autor: red
Świebodzice: Świątecznie w Związku Emerytów
Fot. UM Świebodzice
W wyjątkowo licznym gronie zaproszonych gości spotkanie opłatkowe świętowali członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach.

Opłatek odbył się w środę, 20 grudnia. W sali Klubu Seniora spotkali się nie tylko członkowie związku, ale także przedstawicieli zaproszonych organizacji z miasta.

Przy wigilijnym stole zasiedli: Posłanka na Sejm RP Katarzyna Mrzygłocka, Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec, ksiądz profesor Bernard Kołodziej, ksiądz dziekan Józef Siemasz, Agnieszka Gielata Dyrektor Miejskiego Domu Kultury, Członek Zarządu Rejonowego PZERiI Jan Welc, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach Elżbieta Krzan, Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Piotr Zalewski, Bogusław Krzysztofowicz, szef firmy Hades, Jadwiga Pichurska wiceprzewodnicząca Związku Sybiraków, Józefa Banach, przewodnicząca Związku Kombatantów, i wielu innych.

Gości powitali: przewodniczący PZERiI Aleksander Jermakow i sekretarz Halina Kiel. O wyjątkową oprawę artystyczną zadbali jak zawsze uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach, którzy zaprezentowali wzruszające jasełka z misją.

Kolędy odśpiewał zespół Akord.

Świąteczne życzenia złożył wszystkim burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

- Życzę Państwu radości, spokoju i miłości, którą postarajmy się obdarzyć nie tylko najbliższych, ale każdego człowieka, spotkanego na naszej drodze – życzył burmistrz, przekazując na ręce Aleksandra Jermakowa drobny upominek.
Błogosławieństwa udzielili zebranym duchowni, a następnie wszyscy przełamali się wigilijnym opłatkiem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group