Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1060
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicka atrakcja

Niedziela, 18 czerwca 2023, 13:01
Aktualizacja: 13:02
Autor: red
Świdnica: Świdnicka atrakcja
Fot. organizatorzy
Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Top Atrakcje 2023.

Miasto Świdnica nominowane zostało w kategorii – atrakcyjne miejscowości. Zachęcamy serdecznie do głosowania – to doskonała promocja dla miasta. Na zwycięzców czekają m.in. darmowe publikacje i promocja na portalach turystycznych.

Należy wejść w link https://www.topatrakcje.pl/2023/283,atrakcyjne-miejscowosci/swidnica/ i głosować oczywiście na Świdnicę – raz dziennie.

Co to są Top Atrakcje?

Top Atrakcje to ranking najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez popularny blog podróżniczy polskieszlaki.pl. W 2023 roku odbywa się już dwunasta edycja tego plebiscytu. Zwycięskie Top Atrakcje stają się hitami i gotowymi pomysłami na letnie wyjazdy Polaków.

Jak to działa?

Wybór Top Atrakcji odbywa się poprzez głosowanie Internautów na wybraną atrakcję w określonej kategorii. Przygotowano 8 ciekawych kategorii, a w każdej udział bierze od 8 do 15 niezwykłych atrakcji lub miejsc. Głosować może każdy Internauta (nie jest wymagana rejestracja) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głos można oddać codziennie 1 raz w każdej kategorii. Głosowanie kończy się 25 czerwca 2023 roku o północy. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group