Niedziela, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnicki Festiwal Tańca

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 9 grudnia 2011, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: red
Fot. użyczone
W naszym mieście odbył się XIX Świdnicki Festiwal Tańca.

W turnieju wzięły udział następujące kluby taneczne: AKTAN Wrocław, AMETYST Lubań, ART-KLUB Poznań, ATHINA Oława, BRAVO Wrocław, CALIPSO Żary, CIEŚLAK Jelenia Góra, DIAMENT Wrocław, DZIUPLA Poznań, ESENS Wrocław, GEMAR Wrocław, HAVANA Wałbrzych, IGLICA Wrocław, IMPULS Świdnica, ISKRA Wrocław, KTT REWIA Racibórz, KURZAKiZAMORSKI Jelenia Góra, LEW Legnica, PIONIER Kłobuck, PM Lubin, RENN Wrocław, RETRO Kępno, ST JABCZYŃSKA Wrocław, ST NOVOMEX Opole, ST ROKITA Gorzów Wlkp., STARDANCE Wrocław, STEP UP Głogów, STUDIO DANCE CLUB Zielona Góra, SZOK Gliwice, TABOR Jelenia Góra, TAKT Legnica, TANGO-STYL Wrocław, URBAN Nowa Sól, WEGA Lwówek Śl.

Sędziowie turnieju: Główny: Mierzwa Andrzej – Legnica, pozostali: Szymańska Mariola – Wrocław, Lewandowski Bernard – Bolesławiec, Kwolek Halina –Wrocław, Jabłczyńska Anna – Wrocław.

Wyniki par MDK IMPULS Świdnica:

Kategoria wiekowa: 8-9 - Klasa: H, Styl: Kombinacja – Polka - Madaliński Piotr, Szalecka Hanna - I miejsce.

Kategoria wiekowa: 10-11 - Klasa: H, Styl: Kombinacja - Grudziński Kacper, Kwak Laura - I miejsce, Studnicki Paweł, Tyniecka Wiktoria - I miejsce.

Kategoria wiekowa: 10-11 - Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T - Peszko Patryk, Kowalska Barbara - II miejsce, Kowalski Michał, Michielewicz Liwia - III miejsce.

Kategoria wiekowa: 14-15 - Klasa: C, Styl: Standard - Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena - V miejsce.

Kategoria wiekowa: 16-34 - Klasa: Start, Styl: Latin-4 - Studnicki Piotr, Skrzynecka Agnieszka - III miejsce.

Kategoria wiekowa: 16-34 - Klasa: Start, Styl: Standard-4 - Studnicki Piotr, Skrzynecka Agnieszka - II miejsce.

Kategoria wiekowa: 35-44 - Klasa: Open, Styl: Standard-4 - Wojas Tomasz, Wojas Anna - II miejsce.

Kategoria HIP HOP 7 - 11 LAT:

WYRÓŻNIENIA: HOP TEAM - Studio Artystyczne Katharsis, SUPREME - Studio Artystyczne Katharsis.

Kategoria HIP HOP 12-15 LAT:

NAGRODA: Chillinki - Sz.T. CORDEX Wałbrzych, FLASHDANCE - Sz.T Flashdance Wrocław.

WYRÓŻNIENIA: TOP DANCE 2 - Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce.

Kategoria HIP HOP powyżej 15 LAT:

NAGRODA: CHILLI - Sz.T. CORDEX Wałbrzych.

WYRÓŻNIENIA: TOP DANCE - Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce, KARAMBOL - MOKSiR Chojnów.

Kategoria SHOW DANCE DO 6 LAT:

WYRÓŻNIENIA: Koraliki młodsze – MDK Świdnica, Koraliki – MDK Świdnica, Serduszka - Sz.T. CORDEX Wałbrzych.

Kategoria SHOW DANCE 7 - 11 LAT:

NAGRODA: TOP DANCE KIDS - Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce.

WYRÓŻNIENIA: Koraliki starsze – MDK Świdnica.

Kategoria SHOW DANCE 12 - 15 LAT:

NAGRODA: DUET - Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury Raszków, Rytmy planety - Dolnobrzeski Ośrodek Kultury.

Kategoria SHOW DANCE powyżej 15 LAT:

NAGRODA: FLESZ - Flick - Sieraszewski Dance Studio Kalisz, Lazy Rockers - Miejski Dom Kultury Świebodzice.

WYRÓŻNIENIA: MODUS – MDK Bolesławiec, Gang the funk – MDK Świebodzice.

Kategoria MODERN 12 - 15 LAT:

WYRÓŻNIENIA: Grupa baletowa ANGELS – SAK Świdnica, ALTERNATYWA - Ośrodek Kultury i Sportu Leśna.

Kategoria MODERN POW 15 LAT:

NAGRODA: ASPEKT – MDK Świdnica.

WYRÓŻNIENIA: MODUS - MDK Bolesławiec, RYTMY PLANETY - Dolnobrzeski Ośrodek Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group