Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnickie metamorfozy bliżej finiszu – efekty będzie można zobaczyć 8 marca

Wtorek, 26 lutego 2013, 10:59
Aktualizacja: 14:46
Autor: red.
Świdnica: Świdnickie metamorfozy bliżej finiszu – efekty będzie można zobaczyć 8 marca
Fot. użyczone
Elżbieta Sasnal–Studnicka oraz Dorota Majcher, dwie finalistki „Świdnickich metamorfoz” są już po konsultacjach z lekarzami medycyny estetycznej, ekspertami od wizerunku oraz stylistami fryzur. Każdy ze specjalistów ustalił swoją wizję zmian oraz dokładny plan działania oparty o szczegółowy harmonogram, tak by uczestniczki mogły się zaprezentować w swojej nowej odsłonie 8 marca, podczas gali finałowej z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet.

Pierwsza wizyta w klinice miała charakter wyłącznie konsultacyjny. Miała na celu skonfrontowanie oczekiwań pacjentek z propozycjami lekarzy i kosmetologów. Na konsultacjach panie opowiedziały, co w wyglądzie przeszkadza im najbardziej, czego nie mogą zaakceptować i co w konsekwencji chciałyby zmienić. Świdniczanki miały możliwość wysłuchania opinii ekspertów w tej sprawie oraz doboru indywidualnego programu zabiegowego, przygotowanego w oparciu o ich oczekiwania oraz możliwości jakie daje obecnie medycyna estetyczna.

Znaczny postęp technologiczny w dziedzinie medycyny estetycznej oraz rozwój wiedzy w tym zakresie dają dziś szerokie możliwości poprawy wyglądu, a efekty zabiegów coraz częściej stanowią alternatywę dla inwazyjnej chirurgii plastycznej. Paniom, które wygrały konkurs na metamorfozę zaproponowaliśmy serię zabiegów, które w sumie trwają 4 tygodnie. Po długim i szczegółowym wywiadzie, wspólnie zdecydowaliśmy na czym skupimy się najbardziej i w myśl tego dla każdej z pań ustaliliśmy indywidualny program zabiegowy. Ostateczny, całościowy efekt uzyskamy już niebawem – mówi dr n. med. Wojciech Rybak.

Punktem kulminacyjnym wizyty we wrocławskiej klinice Ars Estetica, która jest jednym ze sponsorów „Świdnickich metamorfoz” było zobrazowanie przewidywanych efektów planowanych zabiegów, dzięki specjalistycznemu urządzeniu VECTRA XT. Panie miały możliwość trójwymiarowego obrazu tekstury skóry oraz wizualizację zmian, jakie będą widoczne po przeprowadzonych zabiegach.

Nigdy nie korzystałam z takich zabiegów, choć nieraz oglądałam programy, w których pokazywana była potęga medycyny estetycznej. Na konsultacji pan doktor, po dokładnym wywiadzie, objaśnił wszelkie procedury zabiegowe, którym mam się poddać, a pani kosmetolog wyjaśniła, jak odpowiednio pielęgnować twarz mówi Dorota Majcher.

Na specjalnym urządzeniu mogłam dokładnie obejrzeć defekty, których się pozbędę. Po tygodniu poddałam się pierwszym zabiegom, za dwa tygodnie czekały mnie kolejne – dodaje Elżbieta Sasnal-Studnicka.

Po opracowaniu dokładnego planu i scharakteryzowaniu etapów pracy, zostały ustalone terminy pierwszych zabiegów. Specjaliści zaproponowali serię zabiegów odmładzających w celu poprawy stanu skóry i zlikwidowania niedoskonałości. Jedne ujędrniają, napinają zwiotczałą skórę, inne ją podnoszą, przeciwdziałając sile grawitacji. Przy niektórych zabiegach, rezultaty są widoczne od razu, przy innych na ostateczny efekt czeka się nawet kilka tygodni.

Na metamorfozę eksperci mają czas do 8 marca. Na ten dzień zaplanowano VII Świdnicki Dzień Kobiet. Od godz. 17.00 w świdnickim Teatrze Miejskim przeprowadzane będą badania, gala finałowa rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group