Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 616
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdniczanie z Zarzecza chcą spokoju

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 5 listopada 2015, 12:59
Aktualizacja: Piątek, 6 listopada 2015, 7:19
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Straż Miejska w Świdnicy podjęła wzmożone kontrole w tzw. miejscach strachu na Osiedlu Zarzecze. Powód do tego dały zgłoszenia mieszkańców tej części miasta, którzy coraz częściej informują strażników o uciążliwościach występujących w ich najbliższym otoczeniu, w ich miejscu zamieszkania.

Jednym z takich miejsc jest zaplecze pawilonów handlowych przy ul. Kopernika. Tuż za boczną ścianą budynku obok przystanku autobusowego dochodzi często do pijackich libacji, które są powodem zgorszenia i zakłócenia spokoju publicznego innych osób, zwłaszcza pasażerów oczekujących w tym miejscu na autobus.

Inne miejsca, gdzie organizowane są imprezy pod chmurką, to położone nieopodal tereny po byłym przystanku MPK, także przy ul. Kopernika, oraz miejsce w okolicach rzeki Bystrzycy tuż koło sklepu LIDL.

W dniu 30.10.2015 r. o godz. 16.50 w wyniku przeprowadzonej przez strażników w tych miejscach kontroli ujawnione zostały dwie osoby, które spożywały alkohol i zakłócały porządek publiczny. Za swoje zachowanie zostali rozliczeni w trybie przepisów kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia. Kontrole będą kontynuowane.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group