Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Kraj: Świdniczanka walczy o miano najpiękniejszej

Środa, 20 stycznia 2016, 13:15
Aktualizacja: Czwartek, 21 stycznia 2016, 9:44
Autor: opr.red.
Świdnica/Kraj: Świdniczanka walczy o miano najpiękniejszej
Fot. nadesłane
Niemal 200 kandydatek z całej Polski zgłosiło chęć zostania Dziewczyną RMF 4RACING Team. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap internetowego konkursu, w którym 25 wyłonionych kobiet, powalczy o tytuł Miss i zgarnie atrakcyjne nagrody. Jest wśród nich reprezentantka Świdnicy.

Wśród kandydatek znalazły się zarówno cenione i utytułowane modelki, jaki i osoby, które w świecie mody stawiają pierwsze kroki. Do kolejnej fazy konkursu awansowała mieszkanka naszego miasta, 22-letnia Inga Zawadzka. To dla niej spore wyróżnienie, gdyż jak przyznaje jury, poziom konkursu jest bardzo wysoki.

- Bycie jurorem w takim konkursie to zadanie przyjemne, aczkolwiek niezwykle trudne. Mamy w Polsce wyjątkowo dużo pięknych kobiet, trudno wybierać, a właściwie trudno eliminować niektóre kandydatki, taką mamy klęskę urodzaju. Do konkursu zgłosiło się sporo urokliwych dziewczyn. W pierwszym etapie rywalizacja z pewnością będzie zaciekła, a o zwycięstwie decydować będą oprócz urody, osobowość, urok i charyzma – zdradza aktor Piotr Zelt, członek jury.

Aby zobaczyć zdjęcia Ingi oraz oddać na nią swój głos, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook:
www.facebook.com/media/set/?set=a.765882310184221.1073742048.205064236266034&type=3

Głosy na Ingę można oddawać również na Instagramie: www.instagram.com/RMF4RT

W pierwszym etapie konkursu, dziewczyny, oprócz zaprezentowania swoich wdzięków, będą miały do wykonania rozmaite zadania, wyznaczone przez jury. Czynności te, zostały specjalnie wymyślone przez Sarę Girgis, Piotra Zelta, Kabaret Młodych Panów, Bartka Kędzierskiego oraz Rafała Płuciennika. Każde z nich, koresponduje z działalnością poszczególnych członków kapituły konkursowej. Można więc spodziewać się ciekawych form prezentacji kandydatek, które będą musiały wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru.

Głosowanie trwa do 27 stycznia. Następnie, polubienia uzyskane pod zdjęciem każdej z kobiet, będą konfrontowane z ocenami jury. Na tej podstawie zostanie wyłonionych 10 finalistek całego przedsięwzięcia, które w drugim etapie konkursu będą walczyły o prestiżowy tytuł i atrakcyjne nagrody: przelot śmigłowcem, przejażdżka rajdówką RMF4RT czy weekend w ekskluzywnym hotelu, to tylko niektóre z nich. Zachęcamy więc do głosowania na naszą reprezentantkę!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group