Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodziccy podpalacze nie oszczędzili nawet przedszkola

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 10:18
Aktualizacja: 14:02
Autor: KO
Świebodzice: Świebodziccy podpalacze nie oszczędzili nawet przedszkola
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kolejne podpalenie w budynku na terenie dawnych zakładów lniarskich w Świebodzicach miało miejsce w sobotę. A wczoraj ktoś próbował spalić drzwi do przedszkola przy ul. Krzywoustego.

W czwartek i w piątek trzy razy płonęły zabudowania przy ul. Strzegomskiej w Świebodzicach (więcej na ten temat: Podpalenie za podpaleniem – ktoś się znów uwziął na byłą Silenę, piątek, 4 lutego, godz. 19.59). W sobotę znów interweniowała tu straż.

Strażacy zgłoszenie otrzymali o godz. 19.02. Ewidentnie ktoś próbował puścić z dymem budynek, strażacy zastali na miejscu trzy ogniska pożarów. Palił się dach budynku poprodukcyjnego, ogień szalał też na IV piętrze i na parterze. Akcja gaśnicza trwała 55 minut. Silenę gasiły dwa zastępy.

Wczoraj znów strażacy musieli gasić to, co ktoś umyślnie próbował spalić. Tym razem chodziło o drzwi wejściowe do przedszkola przy ul. Krzywoustego. Podpalacz zostawił przy drzwiach zapaloną butlę gazową turystyczną. Straż pojawiła się na miejscu po godz. 18. i zapobiegła pożarowi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group