Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaczków: Świebodziccy samorządowcy z medalami

Niedziela, 10 sierpnia 2014, 14:54
Aktualizacja: 14:55
Autor: red.
Jaczków: Świebodziccy samorządowcy z medalami
Fot. UM Świebodzice
Drugi rok z rzędu w Jaczkowie – gmina Czarny Bór – zorganizowane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Samorządowców w Kolarstwie Szosowym. Imprezę patronatem objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski. Wzorem poprzedniej edycji w zawodach udział wzięli pracownicy Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

Mistrzostwa odbyły się w niedzielę, 3 sierpnia, w ramach festynu sportowego "Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków", organizowanego w Jaczkowie cyklicznie od wielu lat. Samorządowcy rywalizowali na trasie w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na mężczyzn i kobiety. W kategorii do 29 lat najlepszy został Krzysztof Gefert, drugi zaś był Łukasz Kurpisz - pracownicy Wydziału Zamówień Publicznych.

W klasyfikacji generalnej świebodziccy samorządowcy wypadli równie korzystnie - Krzysztof Gefert zajął miejsce drugie, przegrywając jedynie z Łukaszem Huzarskim, bratem wyśmienicie spisującego się w tegorocznej edycji Tour de France Bartosza Huzarskiego. Łukasz Kurpisz z kolei zajął miejsce czwarte.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group