Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 879
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: Ferie w mieście – trwają zapisy

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: Ferie w mieście – trwają zapisy
Fot. www.swiebodzice.pl
1 lutego rozpoczyna się zimowa przerwa w nauce dla uczniów naszego województwa. Oferta ferii w mieście jest już gotowa, a szczególnie interesująco zapowiadają się zajęcia zorganizowane przez Miejski Dom Kultury.

Tegoroczne ferie z MDK będą bardzo wyjazdowe, dzieci odwiedzą wiele ciekawych miejsc, m. in. Dom Pachnący Chlebem w Raszowie, Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze; zajrzą do TVP Wrocław, gdzie będą mogli obejrzeć studia telewizyjne i zobaczyć pracę dziennikarzy. Oprócz tego obowiązkowe wyjazdy na sanki do Andrzejówki i Rzeczki, a także wizyty w Wodnym Centrum Rekreacji.

Zapisy już trwają, zostały ostatnie wolne miejsca.

Na swoje obiekty zaprasza także OSiR Świebodzice sp. z o.o., tradycyjnie dla uczniów ze świebodzickich szkół wejście na krytą pływalnię będzie kosztować tylko 2 zł.

Zimowe półkolonie dla swoich uczniów organizuje także Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka. Zajęcia rekreacyjne w czasie ferii zimowych odbywać się będą od 1 do 12 lutego. Do 22 stycznia br. szkoła przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Karta kwalifikacyjna do pobrania ze strony internetowej placówki www.swiebodzice-sp4.edu.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group