Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice promują swoje walory

Wtorek, 28 lutego 2017, 9:34
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice promują swoje walory
Fot. UM Świebodzice
Dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych, która odbyła się w dniach 24–26 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, była gratką dla wszystkich zainteresowanych podróżami oraz poszukujących urozmaiconych form wypoczynku.

Wśród hoteli, biur podróży, a także reklamujących swoje walory krajobrazowe samorządów, nie mogło zabraknąć Świebodzic.

Nasza gmina, reprezentowana przez Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej, prezentowała się w ramach stanowiska Lokalnej Organizacji Turystycznej Księstwa Świdnicko-Jaworskiego, którego jest członkiem. W ofercie skierowanej do odwiedzających, a było ich naprawdę dużo, ponieważ wrocławskie targi to impreza o ugruntowanej renomie, nie zabrakło materiałów poligraficznych prezentujących Świebodzice pod kątem inwestycyjnym, turystycznym oraz historycznym. Odwiedzający chętnie sięgali więc po przewodniki, foldery o zabytkach czy szlakach rowerowych, a co ważniejsze, deklarowali, że Świebodzice są im doskonale znane, a także, dzięki swojemu położeniu, stanowią punkt wypadowy wielu wycieczek - głównie w stronę Książa, a także Kotliny Jeleniogórskiej.

Międzynarodowy charakter targów był również okazją do zaprezentowania się delegacjom z zagranicy. Świebodzicom szczególną uwagę poświęcili Gruzini oraz Białorusini, którzy szczegółowo dopytywali o zabytki sakralne oraz możliwość nawiązania współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Księstwa Świdnicko-Jaworskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group