Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 874
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodziczanie powitali Nowy Rok

Środa, 2 stycznia 2019, 9:22
Aktualizacja: 11:24
Autor: red
Świebodzice: Świebodziczanie powitali Nowy Rok
Fot. UM Świebodzice
Energetyczna muzyka na żywo porwała mieszkańców Świebodzic do zabawy z okazji zorganizowanego przez Gminę Świebodzice Sylwestra Miejskiego. Impreza trwała w godz. 23:00– 1:30. W tym czasie gorące rytmy lat 70/80/90 oraz obecne hity muzyki współczesnej rozbrzmiewały w Rynku.

O dobrą oprawę muzyczną zadbał doświadczony dj, który przygotował dla publiczności wiele niespodzianek. W konkursach można było otrzymać od Gminy Świebodzice kalendarze oraz drobne upominki. Najbardziej wyczekiwanym momentem było oczywiście powitanie Nowego Roku, które odbyło się w oprawie sześciominutowego ,widowiskowego pokazu fajerwerków.

Taka forma powitania Nowego Roku odbyła się na prośbę wielu osób. Wspólnie z mieszkańcami świętował burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, który złożył Świebodziczanom oraz mieszkańcom okolic najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku, zdrowia , szczęścia, miłości i radości.

Warte podkreślenia jest to, że Sylwester Miejski przebiegał przy sprzyjającej pogodzie, a uczestnicy imprezy pozostali w Rynku do samego końca. Co najważniejsze impreza przebiegała bezpiecznie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group