Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 646
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Święto motocykli

Wtorek, 3 maja 2022, 13:13
Autor: red
Świebodzice: Święto motocykli
Fot. UM Świebodzice
Długi weekend majowy w Świebodzicach rozpoczął X Jubileuszowy Zlot Motocykli. Przed godziną 15:00 Rynek opanowały setki miłośników motocykli z całej Polski.

Zebranych powitał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który opowiedział o swojej motocyklowej pasji i serdecznie podziękował inicjatorowi, współorganizatorowi zlotu, lokalnemu przedsiębiorcy, fanowi jazdy jednośladami Dariuszowi Stańczykowi. Przekazał również na jego ręce okolicznościowy drzewiec.

Następnie wszystkie maszyny zostały poświęcone przez Dziekana Dekanatu Świebodzickiego Księdza Józefa Siemasza. Kierowcy otrzymali obrazki z wizerunkiem św. Krzysztofa i okolicznościowe, pamiątkowe koszulki.

Wśród uczestników zlotu byli, m.in.: Sekretarz Miasta Sabina Cebula i Radni Rady Miejskiej. Duża frekwencja uczestników na wydarzeniu świadczy o ogromnej popularności wśród mieszkańców, spotęgowanej dodatkowo dwoma latami przerwy wymuszonej zakazem zgromadzeń.

O 15:30 rozpoczęła się uroczysta parada maszyn ulicami miasta. Poprowadzili ją tradycyjnie: Burmistrz Miasta Paweł Ozga oraz Dariusz Stańczyk. Uczestnicy po widowiskowym okrążeniu Rynku udali się do Hotelu Księżyc na dalszą plenerową część wydarzenia. Wszystkim motocyklistom i widzom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group