Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Święto Pieczonego Ziemniaka w Gimnazjum nr 3

Wtorek, 7 października 2014, 13:51
Aktualizacja: 13:53
Autor: red.
Świdnica: Święto Pieczonego Ziemniaka w Gimnazjum nr 3
Fot. użyczone
W sobotę 4 października na terenie Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowymi im. gen. Mariusza Zaruskiego w Świdnicy odbyło się „Święto pieczonego ziemniaka”. Podobnie jak w ubiegłym roku, święto zorganizowano w formie festynu rodzinnego, któremu mimo chłodnego poranka towarzyszyło piękne, jesienne słońce i gorąca atmosfera zabawy.

Miłe przedpołudnie postanowili również spędzić z uczestnikami: prezydent Wojciech Murdzek, Tadeusz Niedzielski, dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta i poseł Robert Jagła.

Od godziny 10.00 całe rodziny brały udział w zorganizowanych konkurencjach, z entuzjazmem kibicowały rozgrywającym mecze piłki nożnej, ręcznej i siatkówki. Po wysiłku fizycznym wszyscy mogli skorzystać z kawiarenki, w której serwowano gorącą kawę, herbatę, napoje i wspaniałe ciasta przygotowane przez mamy naszych uczniów. „Królem” festynu był pieczony ziemniak, ale kiełbaska, kaszanka czy sałatki cieszyły się równie dużym uznaniem wśród kupujących. Czas umilały występy zespołu wokalnego z Gimnazjum nr 3 i układy taneczne grupy ze studia Katharsis. Najmłodsi mieli możliwość wykazania swoich zdolności manualnych, wokalnych i tanecznych, a także z korzystania z parku atrakcji jakich dostarczały dmuchany zamek i trampolina. Dla osób szukających mocnych wrażeń zorganizowano jazdę konną oraz pokaz grupy ochroniarskiej. Miłośnicy zwierząt mogli odwiedzić mini zoo lub pokazać swojego pupila w zorganizowanym pokazie psów. Po tak dużej dawce emocji można było zbadać poziom cukru we krwi, ciśnienie oraz zawartość tłuszczu i wody w naszym organizmie.

Na koniec odbyło się losowanie nagród dla osób, które kupiły los na loterii fantowej. Wszyscy niecierpliwie czekali na atrakcyjne nagrody, a główną był ekspres do kawy ufundowany przez Gimnazjum nr 3.

(Gim. 3)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group