Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Świętowali pierwsze urodziny

Środa, 17 sierpnia 2011, 20:06
Aktualizacja: 20:33
Autor: UM Żarów
Żarów: Świętowali pierwsze urodziny
Fot. użyczone
"Żarowskie Inicjatywy" świętują swój pierwszy rok działalności. W miniony weekend urodziny w sali narad Urzędu Miejskiego w Żarowie, w miejscu 13 systematycznych spotkań animacyjnych partnerów, świętowano pierwsze urodziny.

W imieniu partnerstwa życzenia wraz z upominkiem na ręce Anny Borek z Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z Wałbrzycha złożył Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak. W imieniu RCWIP z Wałbrzycha każdemu z partnerów animatorka spotkań wręczyła listy gratulacyjne.

Spotkanie było dobrą okazją do wyróżnienia wolontariuszek z Klubu Wolontariusza przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarowie. Upominki będące wyrazem wdzięczności dla Sonii Kovači, Dominiki Harmaty, Agnieszki Gawron i Anity Gadziny wręczył gospodarz gminy.

Porozumienie o współpracy w ramach partnerstwa „Żarowskie Inicjatywy” zawarte zostało w dniu 27 lipca 2010 roku pomiędzy Urzędem Miejskim w Żarowie a Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żarowie i Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Żarów i Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Stowarzyszeniem „Nasze Dzieci – Wspólna Szkoła” w Zastrużu i Żarowskim Stowarzyszeniem „Edukacja”. Celem partnerstwa jest zwiększenie integracji i aktywności mieszkańców miasta i gminy Żarów.

W minionym roku partnerzy podejmowali rozliczne inicjatywy wspierające realizację celu, m.in.: projekt „Jesteśmy Częścią Całości”, Noc Piżamowa, półkolonie letnie, Żarowskie Święto Profilaktyki, Turniej Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie, Dzień Godności, spotkania autorskie w bibliotece, spotkania z bajką, festiwal piosenki turystycznej i żeglarskiej, Dzień Otwartego Serca.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group