Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 867
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Święty Mikołaj zaprasza do Galerii Victoria

Piątek, 2 grudnia 2011, 14:01
Aktualizacja: 14:04
Autor: PAW
Wałbrzych: Święty Mikołaj zaprasza do Galerii Victoria
Fot. użyczone
Grudzień to magiczny i niezwykły czas. Piękne wystawy sklepowe, rozbrzmiewające w radiu kolędy i wyjątkowy nastrój przygotowują nas do zbliżających się świąt. Już na początku grudnia wszystkie dzieci i dorośli wypatrują nadejścia starszego pana z białą brodą, który obdaruje nas prezentami.

3 i 4 grudnia (sobota-niedziela) dzieci będą miały nie tylko możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem, ale także do udziału w kilkugodzinnej zabawie z jego orszakiem.Od godziny 12.00 do 19.00 czeka na nie mnóstwo niespodzianek. Śnieżynki Hostessy rozdawać będą drobne słodkości klientom Galerii Victoria. Kącik maluszka z animacją przygotowany zostanie specjalnie dla najmłodszych dzieci, które mają nie więcej jak 2 latka. Bujaki, klocki gigant i drobne zabawki oraz animator czekają na maluchy.

Zabawa ze Skrzatami Świętego Mikołaja to propozycja dla nieco starszych. A dzieci liczyć mogą na - świąteczne tańce integracyjne - integracyjne zabawy z Chustą Klanza - wspólne zabawy plastyczne - występ z małą orkiestrą – zabawy z instrumentami muzycznymi - konkursy tematyczne z drobnymi nagrodami - zimowe igrzyska sportowe. Najważniejszy jest jednak Święty Mikołaj, który weźmie na kolana, posłucha przygotowanych wierszyków i porozmawia z każdym dzieckiem.

Rodzinne gry Gigant – MEMO, maxi Jenga czy kolorowy Twister zapewnią świetną zabawę dla wszystkich uczestników- małych i dużych. Dodatkowo - malowanie twarzy, a każdy mały gość będzie miał okazję zamienić się w ulubione zwierzątko. Dla dzieci starszych proponujemy stoisko z wykonywaniem tatuaży i ozdabianiem ciała malunkami z brokatem. Stoisko plastyczne to miejsce, gdzie każdy mały artysta może stworzyć wielkie dzieło. Kolorowanki 3D, kolorowe pisaki, brokaty oraz naklejki urozmaicą listy i laurki dla Mikołaja.

Dla dzieci starszych proponujemy pokaz świątecznego orgiami oraz rodzinne klejenie najdłuższego łańcucha choinkowego. Zapraszamy też do kolorowania największej świątecznej kolorowani. To niesamowite wrażenie malowania po ścianie jest zupełnie bezpieczną formą wyrażania artyzmu Małego Twórcy. Poza tym zapraszamy na pokaz skręcanych baloników – wyczarujemy kolorowe kwiaty, psy i koty. Długie balony w mig zamienią się w rekwizyty księżniczki i rycerza. Od 14.00 do 16.00 na klientów Galerii Victoria czekać będą pomocnicy Mikołaja na szczudłach. Zaproszą do wspólnej zabawy i poczęstują świątecznym słodyczem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group