Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzelce: Szkoła w Strzelcach Szkołą z Klasą

Wtorek, 18 września 2018, 15:57
Autor: red
Strzelce: Szkoła w Strzelcach Szkołą z Klasą
Fot. UG Marcinowice
W ubiegłym roku szkolnym Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach przystąpiła do ogólnopolskiego programu Szkoła z Klasą, którego koncepcja oparta jest na metodzie design thinking.

Uczestnictwo w programie polegało na zaplanowaniu i wprowadzaniu zmian odpowiadających na potrzeby całej społeczności szkolnej. W zeszłorocznej edycji, przebiegającej pod hasłem Wespół w zespół, nauczyciele, uczniowie i rodzice pracowali nad obszarem „Pasja do nauki”. Zaczynając od budowania zespołu, przez badanie potrzeb i oczekiwań szkolnej społeczności w dwóch przestrzeniach: fizyczno-architektonicznej i wirtualno-technologicznej, po tworzenie nowych rozwiązań, ich bieżące sprawdzanie oraz udoskonalanie, udało się osiągnąć wiele sukcesów. Szkoła wzbogaciła swoją bazę, powstały nowe formy zajęć pozalekcyjnych, a uczniowie mogli poszczycić się dyplomami laureatów w różnorodnych konkursach.

Całoroczna praca, tj. podejmowane zadania, działania i przedsięwzięcia uhonorowane zostały certyfikatem, który szkoła odebrała w ostatnim tygodniu sierpnia.

Szkolnym koordynatorem programu była Pani Joanna Kubicka. Gratulujemy koordynatorowi, wszystkim nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły oraz uczniom kolejnego, prestiżowego, sukcesu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group