Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Szlachetna Paczka z Witoszowa Dolnego

Środa, 13 grudnia 2017, 9:17
Aktualizacja: 11:19
Autor: red
Witoszów Dolny: Szlachetna Paczka z Witoszowa Dolnego
Fot. Gmina Świdnica
Od 2001 pomysłodawcy akcji SZLACHETNA PACZKA tworzą historię. Łączą biednych i bogatych. Uczą mądrze pomagać. Rozwijają ruch wolontariuszy. Do grona tych szlachetnych filantropów od kilku lat dołącza się społeczność Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej z Witoszowa Dolnego. W tym roku aż 24 paczki powędrowały do potrzebującej rodziny.

8 grudnia, jak co roku uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym wraz z rodzicami oraz wychowawcami włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tym razem zebrane produkty zostaną przekazane 7-osobowej rodzinie z Boguszowa-Gorc.
- Mamy nadzieję, że zebrane przez nas produkty spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne, odzież, obuwie oraz telewizor wraz z dodatkowymi upominkami umilą tegoroczne święta wybranej rodzinie – podkreślali uczestnicy tegorocznej akcji. Bardzo istotne jest dla kogo będzie ta paczka. Dopiero wtedy możemy tak naprawdę zacząć organizować potrzebne rzeczy dla rodziny.

Tegoroczne wsparcie powędrowało do 7-osobowej rodziny, matki samotnie wychowującej 6 dzieci w wieku od 11 miesięcy do 23 lat. Zakres działań był wielki, a efekty przerosły oczekiwania - mówili opiekunowie wraz z wychowawcami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group