Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Szykowane jest światełko dla Mai

Piątek, 4 lutego 2011, 6:56
Aktualizacja: 6:57
Autor: KO
Świdnica: Szykowane jest światełko dla Mai
Fot. organizatorzy
Wystawa i charytatywna aukcja dzieł sztuki pod hasłem „Światełko dla Mai” oraz koncert gitarowy Witka Łukaszewskiego – impreza planowana jest na sobotę, 26 lutego – na godz. 17.00.

Pełny program wydarzenia jeszcze nie jest do końca gotowy. Ale najważniejsze jest jedno: przychodząc wtedy do świdnickiego teatru wspomagamy leczenie malutkiej Mai Tyczyno.

Maja urodziła się z wrodzoną wadą genetyczną, która wiąże się z licznymi wadami narządów wewnętrznych, wadą słuchu, wadą wzroku, opóźnieniem w rozwoju psychoruchowym oraz częściowym autyzmem. Na początku lekarze i rehabilitanci nie dawali jej szans nawet na siedzenie. Teraz pięcioletnia dziewczynka może siedzieć, zaczyna też interesować się światem zewnętrznym.

Aby mogła czynić dalsze postępy, konieczna jest droga rehabilitacja. Dlatego też rodzina i przyjaciele Majeczki organizują koncert i aukcję. Na razie wiadomo, że impreza rozpocznie się od koncertu Witka Łukaszewskiego, później aukcję prowadzić będą Adriana Zadra Szymańska i Kazimierz Kopystyński. W czasie koncertu będą kwestować harcerze z puszkami. Obrazy wystawione na aukcję będzie można obejrzeć w holu świdnickiego teatru od czwartku, 17 lutego.

Zobacz też koniecznie:
* Komu 1 procent podatku? Może chorej pięcioletniej Mai Tyczyno!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group