Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Szykujemy się na drugą Świdnicką Grę Miejską

Sobota, 12 czerwca 2010, 18:16
Aktualizacja: 18:18
Autor: red.
Świdnica: Szykujemy się na drugą Świdnicką Grę Miejską
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Znajomość miejskiej historii, kultury, sportu i rozrywki przyda się graczom, którzy w południe 19 czerwca wyruszą odkrywać Świdnicę. Do zabawy już po raz drugi zaproszone są drużyny dwu– i trzyosobowe. Na zwycięzców czeka kilkudniowa zagraniczna wycieczka.

Druga Świdnicka Gra Miejska to jeszcze więcej niż rok temu zagadek, które pozwolą odkryć świdnickie tajemnice i smaczki. Niezbędny jest spryt i kreatywność. Organizatorzy czekają na aktywnych i inteligentnych ludzi, którzy pokażą, że w Świdnicy nie można się nudzić.

- W zeszłym roku przetarliśmy świdnickie szlaki. Teraz liczymy, że wielu młodych świdniczan włączy się do gry. Quizy, zagadki, zdobywane punkty, poznawanie miejskich zakamarków to atrakcje również dla całych rodzin. Nie każdy z nas pomiędzy codziennymi obowiązkami znajduje czas na uważne przyglądanie się Świdnicy i podziwianie wielu wyjątkowych obiektów, które mija. Odkrywanie miasta, jego przeszłości i współczesnego oblicza, z pewnością przyniesie wiele radości. – do wspólnej zabawy zachęca zastępca prezydenta Waldemar Skórski.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znaleźć można na stronie internetowej organizatora gry Agencji Medialnej „ARETE”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 czerwca do godz. 10.00 pod adresem arete@agentki-arete.pl. Współorganizatorem gry jest Urząd Miejski w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group