Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trutnov: Targi Karkonoskie: Będą bezpłatne stoiska dla przedsiębiorców

Poniedziałek, 31 marca 2014, 7:24
Autor: red.
Trutnov: Targi Karkonoskie: Będą bezpłatne stoiska dla przedsiębiorców
Fot. archiwum
Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza przedstawicieli 10 firm do bezpłatnego udziału w Międzynarodowej Wystawie Gospodarczej – Targi Karkonoskie. To ważne spotkanie profesjonalistów branży budowlanej na pograniczu zaplanowano w dniach 2–3 maja 2014 roku w Trutnowie.

O wystawie:
Na wiosennej edycji Wystawy Gospodarczej Targi Karkonoskie obecne będą wiodące firmy działające na pograniczu polsko-czeskim w branży budowlanej, ogrodniczej i wyposażenia wnętrz. Reprezentowane będą grupy producentów, dystrybutorów, hurtowników i sprzedawców detalicznych. Wystawa będzie stanowić znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów proponowanych przez wystawców.
Tegoroczna wiosenna edycja to swego rodzaju „święto branży budowlanej”
i działów bezpośrednio i pośrednio z nią związanych. Nowego wymiaru nabierze hasło przewodnie edycji: Inspiracje, Budowa, Remont, Wyposażenie, Dekoracje.
Zachęcamy bardzo serdecznie firmy do skorzystania z możliwości promocji, nawiązania kontaktów, a także współuczestniczenia w targach.

Dlaczego warto wziąć udział w wystawie?
Taka formuła prezentacji to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych oraz klientów w jednym miejscu
i czasie.

Koszty
Udział w wystawie gospodarczej jest bezpłatny. Uczestnikom przysługuje: standardowe stoisko wystawiennicze, wpis do katalogu uczestników, pomoc przy rejestracji i podczas trwania wystawy oraz zakwaterowanie i wyżywienie dla obsługi stoiska.

Rejestracja
Zapisy na wyjazd przyjmowane będą w Urzędzie Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, pok. 316 lub 127 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00) do 14 kwietnia. Ze względu na ograniczoną liczbę wystawców lista może być wcześniej zamknięta. O wyjeździe decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w wystawie prosimy o kontakt pod nr tel. 74 8562 889 lub 74 8562 853

Miejsce: Trutnow/ Centrum wolnego czasu UFFO, Náměstí Republiky 999.

***

Wystawa Gospodarcza Targi Karkonoskie w Trutnowie realizowana jest
w ramach projektu pn. „Miasta Trutnov i Świdnica wspierają przedsiębiorczość”, który uzyskał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Liczymy, że Targi Karkonoskie umocnią i poszerzą współpracę polskich i czeskich przedsiębiorców z sektora MŚP, a zawarte umowy i porozumienia będą skutkować wzrostem obrotów handlowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group