Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Targi Pracy w Świebodzicach

Niedziela, 21 kwietnia 2013, 11:47
Aktualizacja: 11:48
Autor: red.
Świebodzice: Targi Pracy w Świebodzicach
Fot. użyczone
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Świebodzicach zaprasza na Targi Pracy pn. „Z myślą o przyszłości”, które odbędą się 25 kwietnia 2013 roku w godzinach 10.00 –14.00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Wolności 13.

- Targi to jednodniowe przedsięwzięcie, które skupia w jednym miejscu: władze miasta, służby państwowe, szkoły, instytucje rynku pracy i pracodawców, przedstawicieli różnych zawodów oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Świebodzice w celu dostarczenia informacji o rynku pracy, a w szczególności możliwościach zatrudnienia i kształcenia – mówi Anna Stochaj z MCK. - Adresatami targów są przede wszystkim absolwenci szkół, dla których będzie to okazja do nabycia wiedzy o rynku pracy oraz podjęcia trafnych decyzji dotyczących dalszej nauki. Zapraszamy także osoby bezrobotne, poszukujące pracy lub zainteresowane zmianą zatrudnienia.

Kolejne tego typu targi obędą się w maju. Będzie to cykliczna impreza organizowana przez samorząd wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy Filia w Świebodzicach. V Świebodzickie Targi Pracy odbędą się 23 maja w sali głównej MDK.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group