Czytających: 1660

Strzegom: Tatami w Rawiczu

Piątek, 25 października 2019, 19:33
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2019, 10:35
19 października br. odbył się XV Rawicki Turniej Dzieci zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu, Urząd Miasta i Gminy Rawicz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu i Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Rawicz.

Turniej zgromadził około 350 zawodników z 33 klubów z Polski w kategoriach wiekowych: dzieci starsze, młodsze i najmłodsze.

Stowarzyszenie Tatami Judo reprezentowała grupa sześcioro dzieci ze Strzegomia. Był to kolejny sprawdzian umiejętności naszych zawodników. Pierwsze miejsca zajęli: Jagoda Włodarczyk, Maja Jeziorska, Adrian Heil i Dawid Kamiński. Na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Jeziorska, a najniższe miejsce na podium zajęła Katia Kubicka. Zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wielkie gratulacje dla dzieci i trenera Andrzeja Rozwałki.

Wyjazd i udział w zawodach został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu z budżetu gminy Strzegom.