Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 824
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Telewizja w przedszkolach

Poniedziałek, 16 września 2013, 7:23
Autor: red.
Gmina Dobromierz: Telewizja w przedszkolach
Fot. UG Dobromierz
TVP Wrocław od trzech lat przygotowuje cykl programów pt. "Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi", w których promuje efekty wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku. Ekipa telewizyjna odwiedza miejsca, w których wdrażane są projekty, dofinansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program ukazuje zmiany, jakie zachodzą w poszczególnych społecznościach oraz korzyści, jakie płyną z unijnych dotacji.

Tym razem ekipa telewizyjna dotarła do gminy Dobromierz, a dokładniej do Małych Przedszkoli w Dobromierzu i Roztoce. Edukacja przedszkolna, to jeden z tematów jaki będzie podejmowany w kolejnych odcinkach programu.

Dzieci żywo przywitały ekipę telewizyjną i zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz pokazały jak spędzają czas w przedszkolu. Część dzieci uczęszcza do placówek zaledwie od półtora tygodnia, pomimo tak krótkiego czasu maluchy potrafiły zaprezentować się przed kamerą. Wyzwanie jakiemu sprostały powinno zachęcić wszystkich rodziców, znajomych oraz mieszkańców gminy Dobromierz do obejrzenia w środę 18 września o godz. 18:15 programu "Niezwykła szansa, dla zwykłych ludzi" na antenie TVP Wrocław.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group