Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Tłumy świdniczan na dzisiejszym otwarciu Galerii Świdnickiej

Piątek, 9 marca 2012, 13:55
Aktualizacja: Środa, 14 marca 2012, 17:24
Autor: Ika
Świdnica: Tłumy świdniczan na dzisiejszym otwarciu Galerii Świdnickiej
Fot. red
Już od samego rana pojawiali się pierwsi klienci. Czekali cierpliwie na otwarcie pierwszego takiego obiektu w naszym mieście.

Zarząd Galerii przygotował dla swoich klientów podczas tych trzech dni mnóstwo atrakcji. Jak podkreślali właściciele Rank Progress takiej fety jeszcze nie było. Największym zainteresowaniem cieszył się sklep InterMarche i MediaExpert. Oficjalnie wstęgę przecięli dyrektor Elżbieta Sobolewska i prezydent Wojciech Murdzek. Rozległy się gromkie brawa i świdniczanie mogli ruszyć na pierwsze zakupy.

Oto program:

Stylowy Piątek czyli metamorfozy i darmowe zakupy.

Startujemy w piątek 9 marca o godzinie 9.00 od uroczystego przecięcia wstęgi.

Dla pierwszych stu klientów którzy zrobią zakupy Galeria przygotowuje atrakcyjne niespodzianki od najemców.

Tego dnia Galeria zaprosi też na darmowe zakupy ze stylistą Piotrem Sałatą. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych i odpowiedzieć na kilka pytań. Stylista wybierze 4 osoby, które pod jego okiem przejdą modową metamorfozę, a za zakupy zapłaci Galeria Świdnicka! Stylowy piątek startuje o 14.00, natomiast wcześniej lokalna scena muzyczna, gry i konkursy dla wszystkich odwiedzających.

Energetyczna Sobota czyli zabawa trwa

W sobotę 10 marca zabawę zaczynamy już o 9 – tej. Tego dnia Galeria zaprosi nie tylko na promocyjne zakupy, ale także na wyjątkowe koncerty. Na scenie pojawią się znane i lubiane lokalne zespoły, ale także gwiazdy programów You Can Dance i Mam Talent, które pokażą niepowtarzalne akrobacje rowerowe i taneczne. Tego dnia będzie można podziwiać gwiazdy Beat Box czyli sztuki rytmicznego tworzenia dźwięków oraz naśladowania różnych głosów i instrumentów.

godz.20.00 koncert Ewy Farnej na dachu Galerii

Rodzinna Niedziela czyli zostań Wielkim Odkrywcą

W niedzielę zaczynamy o 10 – tej i zapraszamy do wspólnej gry o rodzinny wyjazd do Disneylandu! Tego dnia będziemy bawić się w … podchody i szukanie skarbów. Na terenie centrum zostanie ukrytych 10 skarbów, których będzie można szukać przez cały dzień. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w tej zabawie , okaże na specjalnym stoisku paragon na dokonane zakupy za minimum 50 złotych, odbierze specjalny kupon uprawniający do udziału w grze i będzie mógł się zamienić w Wielkiego Odkrywcę. 10 rodzin, które odnajdą skarby stanie do Wielkiego Finału – najważniejsza będzie współpraca, umiejętności taneczne, sportowe i znajomość nawyków członków rodziny.

Przed 18 – tą dowiemy się, która rodzina pojedzie na Wielką Zabawę do Disneylandu!

godz.19.30 koncert na dachu Zakopower

Poza tym wiele tanecznej energii z finalistą programu YouCan Dance Rafałem TITO, który spróbuje nauczyć kilku nowoczesnych tanecznych kroków, teatr dla najmłodszych i pokazy sztuki kuglarskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group